Mieszkanie Oskarstarstarstar

Cena: 170 ZŁ/DOBA dowiedz się więcej
Miasto: SOPOT Dzielnica: Brodwino
Ulica: Kolberga Oskara Ilość pokoi: 1
Ilość osób: 4 Powierzchnia: 30 m2
Taras/balkon: nie Piętro: 4 / 10
Winda: tak Garaż: nie

Opis:

Do wynajęcia samodzielne 1 pokojowe mieszkanie (30 m2), w pełni wyposażone. Znajduje się ono na czwartym piętrze w 10–cio piętrowym budynku z windą. Z okien mieszkania roztacza się widok na las.
W pokoju znajduje się podwójne łóżko, rozkładana kanapa , stolik i trzy komody ,  telewizor .

Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, kuchenkę , stolik , cztery krzesła i sprzęt gospodarstwa domowego. W przedpokoju jest wbudowana szafa.

Usytuowane jest w najpiękniejszym osiedlu Sopotu - Brodwinie.
Leży ono w leśnej dolinie. Wokół panuje cisza i spokój. Na osiedlu znajduje się siłownia pod chmurką zaopatrzona w liczne urządzenia do ćwiczeń. Około 100 m od budynku jest „Orlik” , ogrodzone i oświetlone boisko piłkarskie ze sztuczną murawą. Obiekt jest ogólnodostępny do godziny 22:00, a także w weekendy. W otaczających osiedle lasach rozpoczyna się wiele szlaków turystycznych. Wspaniałe miejsce na spacery oraz wypady w celu zwiedzenia Trójmiasta.

Plaża znajduje się w odległości około 2 km. Przystanek zlokalizowany jest obok bloku, więc dojazd do niej nie stanowi problemu. Pieszo do plaży można dojść w ciągu 15 - 20 minut. Bardzo dogodny dojazd do centrum Sopotu i Gdyni. 
Na osiedlu jest świetne zaplecze handlowo-usługowe (sklepy, apteka, przychodnia, bank, poczta itd.).

 INTERNET

Cena za nocleg 4 osoby ( 2+2) - 170 zł / doba

minimum 3 doby


Copyright © 2019 by EXTRA GROUP